INFORMACJA

Drodzy Klubowicze.
Bardzo prosimy o uregulowanie wpłat członkowskich za okres wrzesień-czerwiec. W miesiącach lipiec, sierpień nie wpłacamy składki członkowskiej.
We wrześniu każdy zawodnik będzie miał obowiązek ponownie wypełnić deklarację członkowską zawierającą wszelkie oświadczenia związane z RODO.

Informujemy również, iż Pływalnia Miejska w Łasku będzie zamknięta na czas remontu od 18 czerwca 2018 roku, dlatego też ostatni trening grup zerowych odbędzie się 9 czerwca 2018 roku.
Ostatni trening sekcji Wodnika odbędzie się w czwartek 14 czerwca 2018 roku. Składka Za czerwiec nie ulega zmianie.

16 czerwca 2018 roku o 9:00 rano odbędą się III Wodnikowe Zawody Zerówkowe, na które serdecznie zapraszamy. Do zawodów zgłosiła się już ponad setka dzieci. Każdy zawodnik otrzyma medal dyplom oraz upominek. Wręczymy również statuetki dla najmłodszych zawodników (2013) którzy zgłosili się do zawodów.
Po zakończeniu Zawodów Zerowkowych zapraszamy wszystkich kibiców pływania na Wodnikowy Puchar Sprintu na godzinę 12:00
Popływamy z zawodnikami z Naszych zaprzyjaźnionych klubów Meduza Pajęczno Delfin Kłobuck UKS Piątka Konstantynów Łódzki i EKS SKRA Bełchatów. Wręczymy puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla Mistrzów Sprintu w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Sezon treningowy zakończymy corocznym piknikiem w środę 20 czerwca 😃
Zawodnicy Wodnika rocznik 2004 i 2003 zakończą sezon pływacki najważniejszymi zawodami jakimi są Mistrzostwa Polski Juniorów 14 i 15 lat w Olsztynie i w Oświęcimiu.
No a potem ……W A K A C J E !!!!!

%d blogerów lubi to: