IX Miting Pływacki o Puchar Starosty Łaskiego

Ponad 160 zawodników z zaprzyjaźnionych klubów pływackich z Pajęczna, Zduńskiej Woli, i Kłobucka, przyjechało w sobotę do Łasku na VIII MITING PŁYWACKI o PUCHAR STAROSTY ŁASKIEGO. Do zdobycia było 12 tytułów Mistrza Sprintu, 12 nagród rzeczowych i 4 okazałe puchary dla klubów.

Wszyscy zawodnicy brali udział w dwóch konkurencjach pływackich: 50m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym. Nie było to łatwe zadanie, zwłaszcza dla najmłodszych zawodników z grupy „O”, którzy płynęli na 25 m stylem dowolnym i 25 stylem motylkowym.

Uzyskanie najlepszych wyników z dwóch wyścigów decydowało o zdobyciu trofeum Mistrza Sprintu, którymi zostali:

Marcin Żyła
Dominika Noga
Helena Lisiecka
Mikołaj Popiel
Magdalena Kowal
Marcel Piszczała
Zuzia Sysio
Adrian Piekarz
Nikola Błażejewska
Adam Berbelski
Martyna Skrzypecka
Paweł Wojaczek

W punktacji klubowej najwięcej punktów i I miejsce zdobyła reprezentacja WODNIKA, która do swojej kolekcji dołożyła piękny puchar.

Zarząd klubu WODNIK ŁASK, serdecznie dziękują Staroście Łaskiemu za ufundowanie pucharów, nagród oraz słodkich upominków dla naszych zawodników, pracownikom Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku, sędziom pływania trener Eli Bąk za sprawne przeprowadzenie zawodów. Dziękujemy zawodnikom za godne reprezentowanie klubu i tak liczny udział w mitingu.

WYNIKI_PUCHARU_SPRINTU

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

12983374_781478115286468_1182535943231660061_o

 

%d blogerów lubi to: