Złoty i srebrny medal z rąk Mistrzyni Olimpijskiej Otylii Jędrzejczak dla zawodniczek WODNIKA ŁASK.

Martyna JASIŃSKA odebrała złoty medal z rąk Otylii JĘDRZEJCZAK za I miejsce w konkurencji 50m stylem motylkowym na zawodach pływackich o GRAND PRIX WŁOCŁAWKA. Tego samego zaszczytu dostąpiła także Nikola BŁAŻEJEWSKA za II miejsce na 50m stylem motylkowym. Były to kolejne bardzo udane zawody dla WODNIKA ŁASK. Nasi zawodnicy zdobyli w sumie 15 medali: 3 złote, 8 srebrnych i 4 brązowe w różnych konkurencjach, w których brało udział 420 pływaków z 23 klubów sportowych.

Złote medale wypływali: Martyna JASIŃSKA za 50m dowolnym i 50m motylkiem, Adrian PIEKARZ za 100m dowolnym.

Srebrne medale: Nikola BŁAŻEJEWSKA za 50m klasycznym, dowolnym i motylkowym, Adam BERBELSKI za 50m dowolnym, Martyna JASIŃSKA za 100m dowolnym i zmiennym, Jakub LEWANDOWSKI za 100m zmiennym, Adrian PIEKARZ za 100m grzbietowym.

Brązowe medale: Mikołaj ADAMCZYK za 50m klasycznym i 200m zmiennym, Nikola BLAŻEJEWSKA za 100m klasycznym, Adrian PIEKARZ za 100m zmiennym.

Były to również bardzo udane zawody dla pozostałych reprezentantów WODNIKA, którzy zajęli wysokie miejsca w klasyfikacji punktowej: Oliwii ŁAKOMIAK, Zuzi SYSIO, Karoliny CHWIAŁKOWSKIEJ, Magdy KOWAL, Pauliny ŻYŁY, Jakuba SZCZEPAŃSKIEGO i Filipa PAPROCKIEGO.

Zarząd klubu dziękuje zawodnikom za godne reprezentowanie klubu na pływackich arenach Polski, a szczególnie za promocję ŁASKU, który jest coraz bardziej znany dzięki naszym pływakom.

fot. K.PIEKARZ

%d blogerów lubi to: