II miejsce sztafety WODNIKA ŁASK w MISTRZOSTWACH OKRĘGU ŁÓDZKIEGO W PŁYWANIU 11-to LATKÓW.

W doborowym towarzystwie 14-tu najlepszych klubów pływackich woj. łódzkiego nasza sztafeta 4 x 50m zmiennym w składzie Martyna JASIŃSKAKuba LEWANDOWSKINikola BŁAŻEJEWSKAAdaś BERBELSKI zajęła II miejsce za UKS 190 Łódż w drugiej rundzie LIGI DZIECI OKRĘGU ŁÓDZKIEGO w pływaniu. Reprezentacja WODNIKA ŁASK wystąpiła w składzie: Martyna JASIŃSKA, Nikola BŁAŻEJEWSKA, Paulina ŻYŁA, Adam BERBELSKI, Jakub LEWANDOWSKI, Jakub SZCZEPAŃSKI i Jacek SOWIŃSKI.

W konkurencjach indywidualnych srebrny medal wypływała Martyna JASIŃSKA na 50m stylem dowolnym, a Adaś BERBELSKI zdobył brązowy medal na tym samym dystansie. Pozostali reprezentanci WODNIKA zajęli również dobre punktowane miejsca Kuba LEWANDOWSKI-IV miejsce na 100m zmiennym, Martyna JASIŃSKA– IV miejsce na 100m zmiennym, Nikola BLAŻEJEWSKA– VI miejsce na 100m klasycznym, Kuba LEWANDOWSKI– VI miejsce na 100m klasycznym, Adaś BERBELSKI– VIII miejsce na 100m zmiennym, Nikola BŁAŻEJEWSKA– IX miejsce na 100m klasycznym, Kuba SZCZEPAŃSKI– X miejsce na 50m dowolnym, Jacek SOWIŃSKI – XI miejsce na 50m grzbietowym, Kuba SZCZEPAŃSKI– XV miejsce na 100m zmiennym, Paulina ŻYŁA -XXII miejsce na 50m grzbietowym, Paulina ŻYŁA– XXIV miejsce na 50m dowolnym.

Były to kolejne pomyślne dla zawodników WODNIKA zawody . Klub nasz stawia na masowy udział dzieci i młodzieży w treningach pływackich. Z przyjemnością informujemy, że w miesiącu marcu na treningi i lekcje pływania w naszym klubie uczęszczało 204 pływaków w wieku od 5-ciu do 18 lat. W dalszym ciągu można do nas zapisać się na treningi pływackie. MY KOCHAMY PŁYWANIE.

fot. J. BŁAŻEJEWSKA

%d blogerów lubi to: