MISTRZOWIE SPRINTU PŁYWACKIEGO- 6 tytułów dla Wodnika Łask.

Ponad 100 zawodników z zaprzyjaźnionych klubów pływackich z Sieradza, Wielunia i Pajęczna przyjechało w sobotę do Łasku na VII MITING PŁYWACKI o „PUCHAR SPRINTU”. Do zdobycia było 60 medali, 10 statuetek Mistrza Sprintu, 10 nagród rzeczowych i 4 okazałe puchary dla klubów.

Pływacy Wodnika wywalczyli aż 30 medali, w tym 12 złotych i 6 tytułów Mistrza Sprintu.

Wszyscy zawodnicy brali udział w dwóch konkurencjach pływackich: 50m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym. Nie było to łatwe zadanie, zwłaszcza dla najmłodszych zawodników. Uzyskanie najlepszych wyników z dwóch wyścigów decydowało o zdobyciu trofeum Mistrza Sprintu, którymi zostali:

1. Magda KOWAL – Wodnik Łask

2. Eryk ROSIAK – UKS 10 Sieradz

3. Oliwia ŁAKOMIAK – Wodnik Łask

4. Adrian PIEKARZ – Wodnik Łask

5. Nikola BŁAŻEJEWSKA – Wodnik Łask

6. Jakub LEWANDOWSKI – Wodnik Łask

7. Amelka BERNAŚ – Meduza Pajęczno

8. Mikołaj ADAMCZYK – Wodnik Łask

9. Martyna SKRZYPECKA – Meduza Pajęczno

10. Aleksander JAGIEŁŁO – Meduza Pajęczno.

W punktacji klubowej najwięcej punktów i I miejsce zdobyła reprezentacja WODNIKA, II miejsce MEDUZA PAJĘCZNO, III miejsce UKS 10 SIERADZ, IV miejsce UKS WIELUŃ.

Kolejne zawody, tym razem w SIERADZU w sobotę 31 maja. Mamy szanse i chęci na powiększenie kolekcji medalowej naszego klubu.

Zarząd klubu WODNIK ŁASK, czyli Rodzice zawodników serdecznie dziękują pracownikom Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku i młodym sędziom pływania za sprawne przeprowadzenie zawodów. Dziękujemy zawodnikom za godne reprezentowanie klubu i tak liczny udział w mitingu.

WYNIKI VII PS

fot. K.PIEKARZ, R.BOGDANOWICZ

%d blogerów lubi to: