MITING PŁYWACKI ŁASK-SIERADZ-WIELUŃ-PAJĘCZNO O PUCHAR SPRINTU BURMISTRZA ŁASKU GABRIELA SZKUDLARKA

W sobotę 13 kwietnia po raz szósty kluby pływackie: Meduza Pajęczno, UKS 10 Sieradz, MKS Wieluń i Wodnik Łask rywalizowały o Puchar Sprintu Burmistrza Łasku.

W zawodach wzięło udział ok. 110 zawodników. Główne trofeum drużynowe Puchar Sprintu zdobyli zawodnicy Wodnika Łask.

Indywidualne statuetki MISTRZ SPRINTU za najlepsze wyniki w dwóch konkurencjach sprinterskich otrzymali: ADRIAN PIEKARZ, ZUZIA SYSIO, KAROLINA CHWIAŁKOWSKA, FILIP PAPROCKI z Wodnika, MARTYNA SKRZYPECKA, KLAUDIA JURA, ALEKSANDER JAGIEŁŁO z Meduzy i ALEKSANDER SZYSZKA z UKS 10 Sieradz.

Wyniki pucharu sprintu

Fot. Rodzice

2 Komentarze

  1. Jak łatwo obliczyć indywidualnym Mistrzem Sprintu został Mikołaj Adamczyk (łączny czas 34.98) a nie Filip Paprocki (łączny czas 36.44).Wielka szkoda,że sportową rywalizację popsuli sędziowie nie potrafiący prawidłowo podliczyć czasów.Fajne zawody spaprane przez sędziów!!!!

  2. Sędzia główny Marek Krawczyk – Mistrzem Sprintu został Filip Paprocki, który zdobył miejsca I i II, a Mikołaj Adamczyk I i III. Dodawanie wyników następuje tylko wtedy, gdy są takie same miejsca, np. dwóch zawodników ma miejsca I i II lub I i III i takie przypadki były na zawodach. W przypadku Paprockiego i Adamczyka sytuacja jest od razu rozstrzygnięta.

%d blogerów lubi to: